Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Blog


 • dyktando
  Dzięki serwisowi dyktanda.pl uczeń może skontrolować swoje zdolności odnośnie polskiej ortografii. Co więcej, w miarę rozwijania się serwisu będzie okazja sprawdzać, jak rozwijają się posiadane umiejętności gdy chodzi o ortografię. Każdy w końcu chciałby przekonać się, czy nauczył się dużo. Na stronie www można zaznajomić się z regułami pisania i łączyć przyjemność z nauką. Udostępnione dyktanda można rozwiązać, a później kontroluje efekty. Dyktanda w trybie wirtualnej są bardziej zachęcające dla uczniów aniżeli robienie użytku z papieru oraz długopisu. Każde dyktando da się dokładnie przeanalizować.
  http://www.dyktanda.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Agile Backlog Tools for Jira
  Zwinne narzędzia i filtry do oprogramowania Jira Zarządzaj złożonymi zaległościami produktowymi i zwinnymi płytami w efektywny sposób i znacznie szybciej dostarczaj wartość klientom Więcej szczegółów Ten wyjątkowy pakiet rozszerzeń dla oprogramowania Jira pomaga zespołom zwinnym zarządzać dużymi i złożonymi zaległościami i tablicami produktów w solidny i prosty sposób. Zespoły koncentrują się na zadaniach i znacznie szybciej dostarczają klientom wartość
  http://marketplace.atlassian.com/apps/1215334/agile-tools-filters-for-jira-software
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Agile Backlog Tools for Jira
  Agile Tools and Filters for Jira Software for Project Management. The Ultimate extension pack for Jira Software Manage complex product Backlogs and Agile Boards in a robust and efficient manner, and deliver value to customers much faster. New features for your Board & Backlog The Agile Tools & Filters app extends the original Jira Software Boards & Backlogs by adding over 20 new improvements and advanced tools
  http://extensi.io/products/agile-tools-and-filters
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Informacje
  Dzisiejsza to ulubiony niezależny portal informacyjny Polaków i Polek z całego świata. Codziennie po krotce najważniejsze informacje ze światowej i Polskiej polityki, których nie zobaczysz ani nie przeczytasz nigdzie indziej! Dzisiejszą możesz łatwo znaleźć na stronie internetowej dzisiejsza.pl jak i wielu mediach społecznościowych. Na Facebooku, Instagramie i Twitterze znajdziesz Dzisiejszą pod nazwą @dzisiejsza!
  http://dzisiejsza.pl
  Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
okulista, optyk Białystok. Profesjonalny okulista, optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza do skorzystania z najlepszych usług w mieście.
Diamond Expert. Najpiękniejsze obrączki tylko w Diamond Expert .
Malowanie Poznań. Malowanie Poznań to najlepsza oferta na rynku!
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
Drukarnia Textileprint. Drukarnia Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt