Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Blog


 • dyktando
  Dzięki serwisowi dyktanda.pl uczeń może skontrolować swoje zdolności odnośnie polskiej ortografii. Co więcej, w miarę rozwijania się serwisu będzie okazja sprawdzać, jak rozwijają się posiadane umiejętności gdy chodzi o ortografię. Każdy w końcu chciałby przekonać się, czy nauczył się dużo. Na stronie www można zaznajomić się z regułami pisania i łączyć przyjemność z nauką. Udostępnione dyktanda można rozwiązać, a później kontroluje efekty. Dyktanda w trybie wirtualnej są bardziej zachęcające dla uczniów aniżeli robienie użytku z papieru oraz długopisu. Każde dyktando da się dokładnie przeanalizować.
  http://www.dyktanda.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Agile Backlog Tools for Jira
  Zwinne narzędzia i filtry do oprogramowania Jira Zarządzaj złożonymi zaległościami produktowymi i zwinnymi płytami w efektywny sposób i znacznie szybciej dostarczaj wartość klientom Więcej szczegółów Ten wyjątkowy pakiet rozszerzeń dla oprogramowania Jira pomaga zespołom zwinnym zarządzać dużymi i złożonymi zaległościami i tablicami produktów w solidny i prosty sposób. Zespoły koncentrują się na zadaniach i znacznie szybciej dostarczają klientom wartość
  http://marketplace.atlassian.com/apps/1215334/agile-tools-filters-for-jira-software
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Agile Backlog Tools for Jira
  Agile Tools and Filters for Jira Software for Project Management. The Ultimate extension pack for Jira Software Manage complex product Backlogs and Agile Boards in a robust and efficient manner, and deliver value to customers much faster. New features for your Board & Backlog The Agile Tools & Filters app extends the original Jira Software Boards & Backlogs by adding over 20 new improvements and advanced tools
  http://extensi.io/products/agile-tools-and-filters
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Informacje
  Dzisiejsza to ulubiony niezależny portal informacyjny Polaków i Polek z całego świata. Codziennie po krotce najważniejsze informacje ze światowej i Polskiej polityki, których nie zobaczysz ani nie przeczytasz nigdzie indziej! Dzisiejszą możesz łatwo znaleźć na stronie internetowej dzisiejsza.pl jak i wielu mediach społecznościowych. Na Facebooku, Instagramie i Twitterze znajdziesz Dzisiejszą pod nazwą @dzisiejsza!
  http://dzisiejsza.pl
  Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
Katalog top-web
Tematy prac licencjackich zarządzanie. Tematy prac licencjackich zarządzanie zaproponowane przez promotora są zbyt trudne? Nie wiesz czy sobie po radzisz? Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z naszej oferty.
Pisanie prac po angielsku. Pisanie prac po angielsku to bardzo duże wyzwanie, nawet jeśli dobrze znasz ten język. Szukasz osoby, która pomoże ci w napisaniu pracy bądź zredaguje twój tekst? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
forum taneczne. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum taneczne . Poznaj bratnie dusze i rozmawiaj o tańcu.
praca magisterska z matematyki. Ułamki, całki, logarytmy, funkcje - wszystko to może przyprawić o zawrót głowy. A gdy do tego dojdzie praca magisterska z matematyki to może doprowadzić niejednego studenta do szewskiej pasji. Nie łam się, przełam się i napisz do nas!
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt