Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Rękodzieło
<wróć 0 1 dalej>


 • Rękodzieła - Rzemiosło artystyczne
  Serwis to galeria internetowa prac ludzi uzdolnionych. Tutaj znajdziesz niepowtarzalne drobiazgi do domu i do ubrania. Możesz także zostawić darmowe ogłoszenie. Zapoznaj się z unikalnymi pracami artystów z różnych dziedzin sztuki. Ogłoszenia pogrupowane są w działach: Anioły, aniołki; Bielizna; Biżuteria; Breloki; Doniczki; Dzwonki; Fajki; Fotografia; Haft; Ikony; Kafelki; Kartki; Koronki; Kryształy; Lampy; Lusterka; Świece; Świeczniki; Malarstwo i inne.
  http://www.rekodzielo.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szydełkowanie i ozdoby świąteczne.
  Lilato prezentuje wyroby szydełkowe, ozdoby świąteczne oraz biżuterię ręcznie robioną. Serwetki zwykle wykonywane są przez Lilato na podstawie wzorów zamieszczanych w różnych czasopismach, ale tworzone są również swoje wzory np. pisanki, gwiazdki na choinkę itp. Szydełkuje się nie tylko metodą tradycyjną. Wykonywane są często również koronki koniakowskie, brugijskie, widełkowe, makrama szydełkowa. W najbliższym czasie planuje się przepiękną, ale trudną koronkę irlandzką jako uzupełnienie dotychczasowych prac.
  http://www.lilato.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rękodzieło - coś co lubię
  Zapraszam serdecznie na moją stronę. Mam na imię Kamila i od bardzo dawna pasjonuję się rękodziełem pod każdą postacią. Dzięki wsparciu najbliższych mi osób zaczęłam wierzyć w to co robię, lubię, KOCHAM i założyłam tę oto stronę aby dzielić się z innymi tym co sprawia mi ogromną satysfakcję i radochę. Mam ogromną nadzieję iż moja strona zyska uznanie oraz zainteresowanie i będzie natchnieniem dla osób, które nie wierzą w swoje możliwości a posiadają ogromny potencjał i talent. Można tutaj zamówić pięknie zrobioną kartkę na urodziny, na Święta, na walentynki i jakiekolwiek inne okoliczności. A także ręcznie robione zaproszenia na ślub, które w ostatnim czasie stały się modne wśród nietuzinkowych Młodych Par.
  http://joncikowo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rękodzieło Kowalstwo Metaloplastyka
  Specjalnością naszej pracowni metaloplastycznej jest produkcja okuć z przeznaczeniem do stylowych mebli, oraz wytwarzanie samych mebli. Nasze produkty stylizujemy w taki sposób, by idealnie komponowały się z miejscem ich przeznaczenia. Galeria naszych prac jest zbiorem produktów, które przepięknie zdobią saloniki myśliwskie, zaplecza jeździeckie oraz wiele innych miejsc, aranżowanych w sposób pasjonacki. Wykonamy na państwa potrzeby wszystko to, co leży w sferze waszych marzeń i wewnętrznych potrzeb. Zachęcamy do współpracy wszystkie te osoby, dla których niestandardowe stylizacje pomieszczeń są sprawą nadrzędną.
  http://www.szustak-metaloplastyka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (145)
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (120)
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl (268)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (261)
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź (181)


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt