Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Rękodzieło
<wróć 0 1 dalej>


 • Rękodzieła - Rzemiosło artystyczne
  Serwis to galeria internetowa prac ludzi uzdolnionych. Tutaj znajdziesz niepowtarzalne drobiazgi do domu i do ubrania. Możesz także zostawić darmowe ogłoszenie. Zapoznaj się z unikalnymi pracami artystów z różnych dziedzin sztuki. Ogłoszenia pogrupowane są w działach: Anioły, aniołki; Bielizna; Biżuteria; Breloki; Doniczki; Dzwonki; Fajki; Fotografia; Haft; Ikony; Kafelki; Kartki; Koronki; Kryształy; Lampy; Lusterka; Świece; Świeczniki; Malarstwo i inne.
  http://www.rekodzielo.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szydełkowanie i ozdoby świąteczne.
  Lilato prezentuje wyroby szydełkowe, ozdoby świąteczne oraz biżuterię ręcznie robioną. Serwetki zwykle wykonywane są przez Lilato na podstawie wzorów zamieszczanych w różnych czasopismach, ale tworzone są również swoje wzory np. pisanki, gwiazdki na choinkę itp. Szydełkuje się nie tylko metodą tradycyjną. Wykonywane są często również koronki koniakowskie, brugijskie, widełkowe, makrama szydełkowa. W najbliższym czasie planuje się przepiękną, ale trudną koronkę irlandzką jako uzupełnienie dotychczasowych prac.
  http://www.lilato.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rękodzieło - coś co lubię
  Zapraszam serdecznie na moją stronę. Mam na imię Kamila i od bardzo dawna pasjonuję się rękodziełem pod każdą postacią. Dzięki wsparciu najbliższych mi osób zaczęłam wierzyć w to co robię, lubię, KOCHAM i założyłam tę oto stronę aby dzielić się z innymi tym co sprawia mi ogromną satysfakcję i radochę. Mam ogromną nadzieję iż moja strona zyska uznanie oraz zainteresowanie i będzie natchnieniem dla osób, które nie wierzą w swoje możliwości a posiadają ogromny potencjał i talent. Można tutaj zamówić pięknie zrobioną kartkę na urodziny, na Święta, na walentynki i jakiekolwiek inne okoliczności. A także ręcznie robione zaproszenia na ślub, które w ostatnim czasie stały się modne wśród nietuzinkowych Młodych Par.
  http://joncikowo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rękodzieło Kowalstwo Metaloplastyka
  Specjalnością naszej pracowni metaloplastycznej jest produkcja okuć z przeznaczeniem do stylowych mebli, oraz wytwarzanie samych mebli. Nasze produkty stylizujemy w taki sposób, by idealnie komponowały się z miejscem ich przeznaczenia. Galeria naszych prac jest zbiorem produktów, które przepięknie zdobią saloniki myśliwskie, zaplecza jeździeckie oraz wiele innych miejsc, aranżowanych w sposób pasjonacki. Wykonamy na państwa potrzeby wszystko to, co leży w sferze waszych marzeń i wewnętrznych potrzeb. Zachęcamy do współpracy wszystkie te osoby, dla których niestandardowe stylizacje pomieszczeń są sprawą nadrzędną.
  http://www.szustak-metaloplastyka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
pisaniu prac doktorskich. pisaniu prac doktorskich
gotowe prace licencjackie. gotowe prace licencjackie
Pisanie pracy doktorskiej. Pisanie pracy doktorskiej
pisanie prac doktorskich cena. pisanie prac doktorskich cena
pomoc w pisaniu pracy. pomoc w pisaniu pracy
gotowe prace licencjackie. gotowe prace licencjackie


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt