Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Ślub i wesele
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>


 • Wiązanki ślubne
  Profesjonalna firma Flora Dekor oferuje usługi w zakresie florystyki ślubnej. Oferujemy bukiety ślubne, dekoracje samochodu na ślub oraz kościoła na ślub. Możemy wykonać butonierkę dla Pana Młodego oraz bukiet dla Świadkowej. Miejsce naszej działalności: Warszawa i okolice.
  http://www.kwiatynaslub.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zespoły weselne
  Firma Salsa Band z lublina oferuje zespoły muzyczne na każdą okazję i każdą kieszeń. W ofercie firmy znajdują się formacje które swoją muzyką mogą ubarwić spotkania firmowe, bale, festyny, wesela oraz śluby. Szczegółowa oferta firmy znajduje się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy.
  http://salsaband.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Utwory weselne
  Zaletą dzisiejszych czasów jest to, że najczęściej dj na wesela lub kapela weselna pozwala nam decydować o repertuarze weselnym, który zagrają na naszym weselu. Niestety wybór wcale nie jest taki prosty i trzeba mu poświęcić sporo czasu. Bardzo często wodzirej udostępnia nam listę swoich utworów i z nich możemy wybierać, to co według nas sprawdzi się na parkiecie przy naszych gościach. Możemy także dopisać utwory, których na liście nie ma, a które wiemy, że rozpalą parkiet do czerwoności. Wybierając utwory weselne musimy pamiętać, że wesele orgaizujemy przede wszystkim dla gości i to ich gust muzyczny powinniśmy brać pod uwagę, gdy będziemy wibierać piosenki na wesele.
  http://www.fakty24.info/2009/01/02/piosenka-na-pierwszy-taniec/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Dj na wesela
  Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę obsługi muzycznej przyjęć okolicznościowych i imprez firmowych. Specjalizujemy się w przyjęciach weselnych. Jako dj na wesele gramy muzykę trzech pokoleń, natomiast jako wodzirej prowadzimy zabawy i sprawiamy, żeby weselnicy znajdowali się w szampańskim nastroju i bawili się razem z nami. Organizujemy także biesiadę z akordeonami oraz karaoke. Dj na wesele to coś oryginalnego, co sprawi, że Twoje wesele będzie inne niż wszystkie.
  http://www.dj-na-wesele.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (875)
Busy polska dania. Busy polska dania (26)
Busy do Danii. Busy do Danii (310)
Przewozy do danii. Przewozy do danii (620)
druk flag. druk flag (398)
przewozy do danii. przewozy do danii (953)


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt