Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Gry
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej>


 • Kings Bounty Legenda - Serwis Nieoficjalny
  Strona internetowa poświęcona King's Bounty Legenda. Przygoda w baśniowym świecie Endorii, łącząca cechy gry RPG i strategii turowej. Wiele zadań i taktycznych walk z rozmaitymi przeciwnikami. Serwis zawiera stale powiększaną bazę artykułów na tema gry Kings Bounty, forum dyskusyjne i jest często aktualizowana.
  http://kings-bounty.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • FLYFF - Fly For Fun
  Polski portal o darmowej grze MMORPG - FLYFF. Serwis zajmuje się szeroko pojętym tematem. Na stronie znajdują się poradniki, artykuły, podstawowe informacje. Dzięki tej stronie zrozumiesz podstawowe polecenia i inne przydatne funkcję w grze. Ponadto na forum czekają na Ciebie liczni użytkownicy, którzy pomogą ci rozwiązać problem. Portal jest największą stroną internetową w Polsce zajmującą się tematyką gry: Fly For Fun. Serwis jest bardzo często aktualizowany o nowe dane, znajdziesz tu wszystko to potrzebne abyś mógł przenieść się w fantastyczny świat FLYFF'a
  http://flyff.mmorpg24.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gry MMORPG
  Portal o darmowych grach MMORPG, MMOFPS czy też gier MMO przez przeglądarkę. Gry MMORPG nie są już dla Ciebie czymś kosmicznym. Wkrocz do mistycznego portalu o grach MMORPG aby przekonać się, że gry MMO są super. Znajdziesz tu największe skupisko gier MMO, opisy zostały podzielone na 4 główne menu: Gry MMORPG 3D, 2D, via WWW oraz MMOFPS. Czyli rodzina gier MMOG. Każdy artykuł jest napisany w łatwy i czytelny sposób przez co szybko znajdziesz ta grę w którą chciałbyś zainwestować swój czas.
  http://mmorpg24.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kolorowanki dla dzieci
  KOLOROWE OBRAZKI - kolorowanki, malowanki, rysowanki dla dzieci. Profesjonalnie stworzone obrazki do kolorowania dla dzieci (ssaki, gady, płazy, ptaki, owady, owoce, warzywa, kwiaty, drzewa, samochody, samoloty, literki, cyferki). Zabawy te rozwijają: syntezę wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, prezyzję ruchów dłoni i palców, panowanie nad napięciem mięśniowym potrzebnym do sprawnego posługiwania się kredką (odpowiedni nacisk na papier, odpowiednie trzymanie kredki czy ołówka), pamięć ( jaki kolor ma kask Boba Budowniczego?), wyobraźnię ( nie zawsze musi być odwzorowana rzeczywistość, czasami ślimak może mieć tęczową skorupkę, a suknia królewny może mieć taki kolor jaki mi się zamarzy...), wiedzę o świecie.
  http://www.kolorowe-obrazki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
https://aktinet.pl/czy-4-kwarty-to-mniej-niz-1-galon/. Czy 4 kwarty to mniej niż 1 galon?
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska (311) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (22)
https://aktinet.pl/co-to-jest-crassula-coccinea/. Co to jest Crassula Coccinea?
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie (983) czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
pompach ciepła STIEBEL ELTRON. pompach ciepła STIEBEL ELTRON (490)


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt