Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Orzeczenia medyczne
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 dalej>


 • Portal Opinii Medycznych CEOMED.pl
  Portal Opinii i Orzeczeń Medycznych CEOMED.pl powstał na kanwie wieloletnich doświadczeń jego współautorów w opiniowaniu i orzecznictwie medycznym. Doświadczenie nasze obejmuje zarówno orzecznictwo sądowo-medyczne (w tym zarówno w ramach ubezpieczeń społecznych i wypadkowych) jak też opiniowanie dla potrzeb likwidacji szkód w komercyjnych towarzystwach ubezpieczeniowych w sprawach NW, OC czy oceny ryzyka i stanu zdrowia w ubezpieczeniach życiowych.
  http://ceomed.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Dentysta Szczecin
  Gabinety stomatologiczne Denticus to miejsce, w którym każdy Pacjent zapomina co to jest strach przed dentystą. Kompleksowo zajmujemy się zdrowiem jamy ustnej naszych Pacjentów. Nasi doświadczeni stomatolodzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz konferencjach, wszystko by oferowane przez Nas zabiegi stomatologiczne były na najwyższym poziomie medycznym. I tak od 15 lat rośnie grono zadowolonych Pacjentów gabinetów dentystycznych Denticus w Szczecinie. Przyjdź i sprawdź swój uśmiech!
  http://denticus.szczecin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sprzęt medyczny
  E-sklep ze sprzętami medycznymi: ortopedycznymi i tymi, które są niezbędne do rehabilitacji. Trzeba wiedzieć, iż sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny dystrybuowany przez nas cechuje się solidnym wykonaniem i wszelkiego rodzaju certyfikatami. To sprawia, że dla absolutnie każdego klienta jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt medyczny na możliwie jak najwyższym poziomie. Naturalnie przykładowo stabilizator kupić można za niezbyt wygórowane pieniądze. Osoby, które chcą wykonać m.in. kinesiotaping bez zbyt długiego czekania, nie powinny obawiać się, iż sprzęt medyczny zostanie wysłany za późno - zawsze bardzo się staramy, aby orteza, etc., były dostarczone do Klienta jak najszybciej.
  http://www.orteo.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • onkolog Warszawa
  Prywatną praktykę lekarską prowadzę od drugiej połowy lat osiemdziesiątych, łącząc ją z pracą w szpitalach akademickich i Warszawskim Instytucie Onkologii. Po latach pracy w różnych firmach prywatnych (w tym 15 lat w Centrum Medycznym LIM), stworzyłem z żoną własny punkt medyczny. Jest on połączeniem mojego gabinetu lekarskiego specjalizującego się w onkologii, proktologii, urologii i chirurgii z jej wieloprofilowym gabinetem stomatologicznym. Współpracujących z nami lekarzy znamy od lat &#8211; to doskonali specjaliści i sympatyczni ludzie.
  http://www.onkologia.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
temat pracy licencjackiej administracja. Jaki będzie najlepszy temat pracy licencjackiej administracja . Czy powinien być popularny, a tym samym praca łatwiejsza czy może bardziej ambitny? Odwiedź naszą stronę a pomożemy wybrać ci najlepszy temat.
pisania prac magisterskich rzeszów. Świadczymy usługi z zakresu pisania prac magisterskich rzeszów , łódź, poznań. Pomagamy studentom z najdalszych zakątków kraju.
strony WWW poznań. Szukasz agencji, która tworzy i projektuje - strony WWW poznań ? Napisz do nas - oferujemy profesjonalne strony, atrakcyjne ceny i krótkie terminy!
Barbara Olszanska. Chcesz zobaczyć jak wygląda rzeźba, która wychodzi spod ręki prawdziwego mistrza. Odwiedź stronę Barbara Olszanska .
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt