Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Księgowość


 • Usługi księgowe Bydgoszcz
  Zakres usług obejmuje: doradztwo oraz kompleksową obsługę ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu, wystawianie deklaracji, obsługa ZUS, kadr i płac, ewidencje VAT, badanie bilansu,doradztwo podatkowe. Uni-Rach posiada odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych, a także do badania bilansów. Rzetelność usług potwierdzają posiadane uprawnienia. Firma została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Szef firmy posiada kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  http://www.uni-rach.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Do kiedy rozliczyć PIT
  Portal epit2014.info został otwarty z myślą o zeznaniu podatkowym informuje o zwiększającej ilości bezpłatnych programów do rozliczania pitów przez internet. Możliwość wysłania pitu bez konieczności wychodzenia do urzędu jest bardzo wygodna. Oprócz tego że sprawdzisz jak bez błędnie rozliczyć deklaracje możesz również wybrać OPP oraz sprawdzić jak podarować jej 1% podatku. Co roku coraz więcej osób rozliczających się wykorzystując do tego celu z pit programów jednak jeżeli preferujesz tradycyjne sposoby możesz pobrać formularze pit a wszystko to aby wszystko było proste.
  http://epit2014.info/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Księgowość KrakĂłw
  Pełne usługi rachunkowe dla firm oferuje Państwu biuro rachunkowe Kraków. Nasza kompleksowa oferta obejmuje nie tylko księgowość Kraków, ale również rozliczenia kadr i płac, ewidencję VAT, ewidencję ryczałtową oraz mobilną księgowość z bezpłatnym programem do fakturowania i podglądem online (pulpit Managera). Współpracujemy z najlepszymi na rynku specjalistami ds. rachunkowości, podatków i ekonomii. Reprezentujemy firmy przed organami kontroli skarbowej. W ich imieniu prowadzimy korespondencję z urzędami, rejestrujemy spółki i pomagamy restrukturyzować firmy. Doświadczony zespół księgowy rzetelnie i terminowo wykonuje każde zlecenie.
  http://www.wadmex.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Blog dla księgowych
  Strona internetowa zajmuje się opowiedzeniem dziedziny księgowości dla bieżących i przyszłych rachunkowych. Jeżeli nie jesteś pewny czy zainwestować w ten fach, musowo wstąp oraz upewnij się, czy aby na pewno taka profesja jest dla Twojej osoby. Na blogu odnajdziesz informacje o tym co trzeba zrobić tak aby zostać księgową oraz jak wygląda specyfika pracy w różnych specjalnościach. Nauczysz się też w jaki sposób utworzyć CV, aby uzyskać fajną robotę w owym fachu. Zachęcamy do wpadnięcia na bloga.
  http://jakzostacksiegowa.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
prace magisterskie prawo. Nie wiesz jak napisać pracę dyplomową? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci napisać prace magisterskie prawo , administracja, socjologia, marketing, transport i wiele innych.
pompa ciepła łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
dieta. Drogie panie czas na odchudzanie. Jeśli masz problemy z kaloriami odchudzaj się z nami. Zapraszamy na bloga: dieta .
pompy ciepła łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.
przykładowe prace licencjackie z administracji. Wzory i przykładowe prace licencjackie z administracji na niewiele się zdadzą, potrzebujesz osoby, która pomoże ci napisać profesjonalną pracę. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Zapraszamy


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt