Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Domy letniskowe


  • Domek drewniany Jarosławiec
    Dom letniskowy nad morzem o powierzchni około 100m2 na skraju sosnowo-brzozowego lasu. Dom zbudowany przez górali, cały z drzewa, impregnowany antyalergicznymi środkami. Duża działka w pełni ogrodzona, z możliwością zaparkowania samochodu. Do morza jest bardzo blisko. Idealny dla 6 osobowej rodziny ceniącej komfort i spokój. Domek jest w pełni wyposażony: akcesoria kuchenne, pościele, zabawki dla dzieci, sprzęt plażowy. W samym Jarosławcu oraz okolicy znajduje się wiele atrakcji, między innymi: aquapark, latarnia morska, jezioro, hotel spa, przystań rybacka (świeże ryby), statek wycieczkowy, szlaki rowerowe, Dolina Charlotty, Słowiński Park Narodowy.
    http://www.smrekowaosada.pl
    Zgłoś nie działający link/spam


  • Camping Park Jelenia GĂłra: Tanie nocleg Jelenia GĂłra
    W centrum Jeleniej Góry w pobliżu zielonego miejskiego parku mieści się Camping Park oferujący Pokoje Jelenia Góra. Jest to miejsce idealne do wypoczynku, najlepsze na noclegi Jelenia Góra. Jest tak usytuowane, że można tu się zrelaksować lub też traktować to miejsce jako bazę wypadową do zwiedzania wielu ciekawych okolicznych atrakcji. Można tu nocować w eleganckich pokojach gościnnych, przyczepach campingowych, domkach holenderskich lub w namiotach w zależności od potrzeb i upodobań. To doskonała baza noclegowa!
    http://www.camping.karkonosz.pl
    Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
https://herbcio.pl/mieta-pieprzowa-8-korzysci-zdrowotnych/. Mięta pieprzowa
https://aktinet.pl/czym-roznia-sie-gatunki-zagrozone-od-zagrozonych/. Czym różnią się gatunki zagrożone od niezagrożonych?
https://herbcio.pl/milorzab-dwuklapowy-ginkgo-biloba-11-korzysci/. Miłorząb dwuklapowy
drukowanie flag. drukowanie flag (368)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (385)
https://herbcio.pl/cynamon-6-wlasciwosci-zdrowotnych/. Cynamon


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt