Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Wideofilmowanie


 • MORT wideofilmowanie lublin
  Chcesz w interesujący sposób zareklamować swój biznes? A może zależy Ci na nagraniu filmu z wydarzenia, które organizujesz? Nie zwlekaj i zadzwoń do mnie. Przyjadę i korzystając z profesjonalnego sprzętu pomogę Ci osiągnąć sukces! Co mogę Ci zaoferować? filmowanie lublin – Zaskocz znajomych filmem o Twoim produkcie lub usłudze lub profesjonalną wideowizytówką reklama lublin – Zmaksymalizuj sprzedaż dzięki filmom reklamowym i spotom tv! wideofilmowanie lublin – Rozwiązanie do komunikacji z klientami, film do celów PR, relacje z imprez firmowych, konferencji ! Film instruktażowy Teledysk – Planujesz nagrać film do swojej muzyki, a może chcesz udokumentować swój koncerty
  http://www.mortvideo.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wideofilmowanie Poznań
  Wideofilmowanie to oferta profesjonalnego filmowca z wielkopolski - Adama Wita. Oferta dotyczy filmu z uroczystości i wesela, wideoklipu, filmu reporterskiego oraz fotografii wykonywanych w plenerze na terenie wielkopolski, kraju oraz poza granicami. Zapraszamy.
  http://www.adamwitafilm.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • zdjęcia z drona Gdańsk
  Zdjęcia z drona, filmowanie z drona - Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot. Filmy z drona FullHD, 4K. Wysokiej jakości fotografie dzienne oraz nocne. Formaty RAW, panoramy, HDR. Zdjęcia z drona nieruchomości, działek, inwestycji, wydarzeń imprez, ślubów. Licencjonowany operator UAV. Usługi z zakresu realizacji filmowej z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego.
  http://bialykoliber.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • malarstwo współczesne
  Jerzy Tadeusz Mróz - Malarz współczesny. Jerzy Tadeusz Mróz żył w latach 1946-2010. Malarstwo współczesne i obrazy olejne. Poznaj twórczość wyjątkowego artysty. Malarstwo współczesne Jerzego Tadeusza Mroza ewoluowało na przestrzeni lat. Artysta eksperymentował z różnymi technikami malarskimi skupiając się finalnie na malarstwie olejnym. Styl malarstwa Jerzego Tadeusza Mroza można określić jako realizm fantastyczny jest w nim mnóstwo tajemniczości i swego rodzaju magii pokazuje na pozór zwyczajny świat, który jednak odbiega od normalności.
  http://jerzymrozgallery.pl
  Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski (655) z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku (669) to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa (517) . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi (902) to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok (530) z wieloletnią praktyką zaprasza.
Profesjonalne korekty prac. Oferujemy Profesjonalne korekty prac (856) . Sprawdź nasza ofertę.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt