Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Medycyna Estetyczna
<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


 • Leczenie depresji - Warszawa
  Perspektywa na sens stara się odpowiedzieć na pytanie odnośnie cierpienia na depresję: ,,czy brak sensu ma sens?”. Okazuje się, że długotrwałe życie w depresji pozbawione jest sensu. To stan ciągłej tęsknoty za czymś ważnym, za znaczeniem, za życiowym sensem. Podczas psychoterapii analitycznej można w obecności terapeuty zbudować poczucie, że sprawy, w których brało się udział, że wybory, których dotychczas dokonywało się nie są przypadkowe i silnie są związane z przeszłymi doświadczeniami i osobowością.
  http://perspektywanasens.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gabinet psychoterapii - Warszawa Włochy
  Blog Filmoidentyfikacja zawiera teksty, które są analizami filmowymi z perspektywy psychoanalizy. Wybrane filmy dotyczą problematyki psychologicznej i właśnie pod tym kątem wybory, osobowość, zachowania, formy bycia w świecie bohaterów filmowych są interpretowane. Dzieje się to tak, jakby postać filmowa znalazła się w gabinecie psychoterapeuty i opowiedziała o swoich doświadczeniach. Jak można rozumieć historię tych postaci? Czy ich doświadczenia są przypadkowe?
  http://ninaturek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wylecz raka piersi
  Pewne miejsce ze zbiorem wszystkich najpotrzebniejszych informacji dla kobiet z rakiem piersi. Pamiętaj, nie jesteś z tym sama. Jeśli zdiagnozowany podtyp nowotworu piersi, we wczesnym stadium okazał się HER2 dodatni, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – wczesnego raka piersi HER2 dodatniego można wyleczyć!
  http://wyleczrakapiersi.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • 2019-ncov
  Szybki test kasetkowy do oznaczania koronawirusa 2019-nCoV covid-19 przeciwciała IgG oraz IgM jest immunologicznym testem chromatograficznym wykorzystującym technologię złota koloidalnego, standard u w diagnostyce POC oraz invitro, z przepływem bocznym do jakościowego wykrywania przeciwciał IgG i IgM skierowanych przeciwko 2019-nCoV w próbce ludzkiej krwi pełnej z palca, osocza oraz plazmy. Test na koronawirusa 2019-nCoV składa się z dwóch komponentów, składnika IgG i składnika IgM.
  http://redmed.pl/test-do-wykrywania-koronawirusa-2019-ncov-zwanego-covid-19-szybkie-testy-przesiewowe-p-1586.html
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
hafty. Hafciarstwo, hafty na odzieży - eurohaft.pl
chatterboty. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterboty , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
druk na poliestrze. Oferujemy najwyższej jakości druk na poliestrze , bawełnie, płótnie. Skontaktuj się z nami już dziś!
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
forum sztuk walk. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy bruce lee -> forum sztuk walk .
forum edukacyjne. Szkolne forum edukacyjne , pomoce naukowe.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt