Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Medycyna Estetyczna


 • pediatra Suwałki
  Rodzinne Centrum Medyczne - jesteśmy ludźmi z ambicjami, których celem nadrzędnym jest zdrowie oraz troska o pacjenta. W tym celu podjęliśmy odważne decyzje, by móc leczyć i pomagać, zwłaszcza tym najmłodszym, już od początku. Rodzinne Centrum Medyczne A&J powołane zostało do życia, by móc realizować wspomniane cele i założenia. Idea jest szlachetna, a ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych pacjentów czuł się komfortowo i bezpiecznie.
  http://rodzinnecentrum.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • neonatolog Lublin
  Pediatra neonatolog dr n.med. Marzena Kostuch - Jestem absolwentką AM w Lublinie. Posiadam specjalizację z II stopnia z pediatrii i neonatologii oraz tytuł doktora nauk medycznych. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu „Zarządzanie służbą zdrowia” w WSPA w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. Od wielu lat pracuję w oddziale neonatologii. Mam doświadczenie w pracy z noworodkami zdrowymi i wcześniakami. Od wielu lat działam w Stowarzyszeniu Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią. Profesjonalnie zajmuję się laktacją i udzielaniem porad laktacyjnych.
  http://www.pediatra-lublin.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • teleporada lekarz pediatra
  Udzielam ODPŁATNYCH PEDIATRYCZNYCH i NEONATOLOGICZNYCH porad telefonicznych z możliwością wystawienia e-recepty. USŁUGA JEST DOSTĘPNA DLA PACJENTÓW Z CAŁEJ POLSKI. W czasie e-porady istnieje też możliwość wystawienia e-zwolnienia w sytuacjach uzasadnionym stanem pacjenta. Jestem absolwentką AM w Lublinie. Posiadam specjalizację z II stopnia z pediatrii i neonatologii oraz tytuł doktora nauk medycznych. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu „Zarządzanie służbą zdrowia” w WSPA w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym.
  http://www.pediatra-lublin.eu/porady-online-i-telefoniczne
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Odtruwanie poalkoholowe Lublin
  Disulfiram (esperal), znany jako wszywka alkoholowa jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych farmakologicznych metodleczenia uzależnień. Wszywka alkoholowa to nic innego, jak sterylna tabletka przeznaczona do implantacji podskórnej. Disulfiram (esperal) , łącząc się z alkoholem, wywołuje liczne negatywne reakcje. W skutek tego przyjęcie nawet niewielkiej ilości alkoholu, mając w organizmiedisulfiram (esperal), powoduje reakcję organizmu przypominającą ostre zatrucie alkoholowe.
  http://pureaesthetic.pl/leczenie-alkoholizmu
  Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
Korepetycje z języka polskiego. Jesteśmy profesjonalnymi korepetytorami, oferujemy: Korepetycje z języka polskiego - Katowice i okolice. Sprawdź naszą oferte.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt