Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Dom i ogrod


 • Domki Ogrodowe Drewniane
  Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt oraz wnętrze domu w zależności od potrzeb Inwestora. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju i nie tylko, nawet tam gdzie inni uważają to za niemożliwe. Dlaczego drewno? Drewno od wielu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych surowców budowlanych. Jest to materiał trwały, dobrze izolujący pod względem ciepła. Dom drewniany jest kilkakrotnie lżejszy od domu murowanego. Wpływa to znacznie na obniżenie kosztów transportu i robocizny. Dodatkowo to inwestycja w ekologię. Niższy koszt budowy, krótki czas montażu i bardzo dobra termoizolacja to tylko niektóre z zalet.
  http://wszystkozdrewna.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • dom opieki osĂłb starszych Laski
  Dom Pielęgniarki Magnolia. Nasze drzwi są również otwarte dla Klientów z dalszych miejscowości np. Ryki, Dęblin czy Puławy, Województwo Mazowieckie. Pobyty w naszym domu seniora dla maksymalnie 15 osób starszych mogą być stałe lub czasowe. Pokoje jakie posiadamy to dwuosobowe i trzyosobowe, są one bardzo przestronne Przy budynku znajduję się dużo zieleni, z ławką dla osób starszych które potrzebują świeżego powietrza i spokojnego trybu życia. Pensjonariusze w trakcie pobytu w domu pielęgniarki, posiadają całodobową opiekę. Osoby przebywające w naszym domu seniora mają zapewnioną najwyższą jakość opieki.
  http://dompielegniarki.pl
  Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe (245) , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
https://doszwecji.pl/norrmalm-i-centrum-miasta/. Norrmalm i centrum miasta
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl (138)
https://herbcio.pl/. Herbaty ziołowe
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (103)
Producent obuwia męskiego. Producent obuwia męskiego (453)


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt