Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Korepetycje
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


 • Centrum Szkoleń Intelekt- Korepetycje i Kursy Językowe na Śląsku
  Oferujemy profesjonalne korepetycje z następujących przedmiotów: język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, polski, włoski, matematyka, biologia, chemia, geografia i inne, oraz kursy językowe dla firm z dojazdem do klienta na terenie całego Śląska. Organizujemy korepetycje dla osób indywidualnych jak i małych grup do trzech osób. Pomożemy zarówno gdy masz problemy w szkole, jak i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę. Dla firm zorganizujemy każdy kurs językowy na każdym poziomie zaawansowania, i w każdej branży.
  http://www.centrumintelekt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Korepetycje z angielskiego i matematyki Łódź
  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny. W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach. Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm.
  http://www.academic.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Korepetycje Warszawa
  Zawsze aktualne ogłoszenia korepetycji ze wszystkich dzielnic Warszawy. Z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia czy języków: angielski, niemiecki, hiszpański. Udzielasz korepetycji, szukasz korepetytora? Koniecznie odwiedź Warszawski Bank Korepetycji.
  http://korepetycje.warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • eKOREPETYCJE.org - bank korepetycji
  Wraz z najtańszą w Polsce, wśród tego typu portali rejestracją w serwisie eKOREPETYCJE.org otrzymujesz możliwość dodawania nieograniczonej ilości ogłoszeń z korepetycjami. Dołącz do setek osób, które już swoje ogłoszenia dodały i w ten sposób niewątpliwie wyprzedziły konkurencję. Nie czekaj i dołącz do nas już dziś.
  http://www.ekorepetycje.org
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ekorepetycje - szlifuj swój angielski
  Jeśli macie problem z nauką języka angielskiego, nie pojmujecie czasów, trudno Wam zapamiętać nowe zwroty, przygotowaliśmy dla Was ekorki! Nasi najlepsi wprowadzą Was w sekrety angielskiego! Korepetycje nauczą Was właściwego akcentowania wyrazów, pomogą Wam poprowadzić bezbłędną konwersację! Do tego poznacie kulturę Anglii, nowinki, pułapki językowe. Nasze korepetycje sprawią, że poczujecie się swobodnie rozmawiając w obcym języku! Ekorepetycje to idealny wybór! Bez wychodzenia z domu zdobędziecie patent na błyskawiczną naukę angielskiego! Korepetycje online to świetny sposób na odrzucenie schematów!. Szybka nauka angielskiego jest najważniejsza, wybierzcie ekorepetycje! Szlifuj swój angielski.
  http://www.ekorepetycje.cba.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
tematy pracy licencjackiej kosmetologia. Świadczymy usługi w zakresie pisania prac. Pomożemy Ci wybrać tematy pracy licencjackiej kosmetologia i napisać prace. Nie czekaj, zapraszamy już teraz.
pliki cookie. Sprawdź bezpłatnie czy Twoja strona wykorzystuje pliki cookie . Zapraszamy
Diamond Expert. Najpiękniejsze pierścionki tylko w Diamond Expert . Zapraszamy
Batik Olszanska. Batik Olszanska , malarstwo, rzeźba i wiele więcej. Zapraszam
weterynaryjne laboratorium. Nasze weterynaryjne laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt