Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Korepetycje
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


 • Centrum Szkoleń Intelekt- Korepetycje i Kursy Językowe na Śląsku
  Oferujemy profesjonalne korepetycje z następujących przedmiotów: język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, polski, włoski, matematyka, biologia, chemia, geografia i inne, oraz kursy językowe dla firm z dojazdem do klienta na terenie całego Śląska. Organizujemy korepetycje dla osób indywidualnych jak i małych grup do trzech osób. Pomożemy zarówno gdy masz problemy w szkole, jak i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę. Dla firm zorganizujemy każdy kurs językowy na każdym poziomie zaawansowania, i w każdej branży.
  http://www.centrumintelekt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Korepetycje z angielskiego i matematyki Łódź
  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny. W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach. Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm.
  http://www.academic.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Korepetycje Warszawa
  Zawsze aktualne ogłoszenia korepetycji ze wszystkich dzielnic Warszawy. Z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia czy języków: angielski, niemiecki, hiszpański. Udzielasz korepetycji, szukasz korepetytora? Koniecznie odwiedź Warszawski Bank Korepetycji.
  http://korepetycje.warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • eKOREPETYCJE.org - bank korepetycji
  Wraz z najtańszą w Polsce, wśród tego typu portali rejestracją w serwisie eKOREPETYCJE.org otrzymujesz możliwość dodawania nieograniczonej ilości ogłoszeń z korepetycjami. Dołącz do setek osób, które już swoje ogłoszenia dodały i w ten sposób niewątpliwie wyprzedziły konkurencję. Nie czekaj i dołącz do nas już dziś.
  http://www.ekorepetycje.org
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ekorepetycje - szlifuj swój angielski
  Jeśli macie problem z nauką języka angielskiego, nie pojmujecie czasów, trudno Wam zapamiętać nowe zwroty, przygotowaliśmy dla Was ekorki! Nasi najlepsi wprowadzą Was w sekrety angielskiego! Korepetycje nauczą Was właściwego akcentowania wyrazów, pomogą Wam poprowadzić bezbłędną konwersację! Do tego poznacie kulturę Anglii, nowinki, pułapki językowe. Nasze korepetycje sprawią, że poczujecie się swobodnie rozmawiając w obcym języku! Ekorepetycje to idealny wybór! Bez wychodzenia z domu zdobędziecie patent na błyskawiczną naukę angielskiego! Korepetycje online to świetny sposób na odrzucenie schematów!. Szybka nauka angielskiego jest najważniejsza, wybierzcie ekorepetycje! Szlifuj swój angielski.
  http://www.ekorepetycje.cba.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
Katalog top-web
Tematy prac licencjackich zarządzanie. Tematy prac licencjackich zarządzanie zaproponowane przez promotora są zbyt trudne? Nie wiesz czy sobie po radzisz? Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z naszej oferty.
Pisanie prac po angielsku. Pisanie prac po angielsku to bardzo duże wyzwanie, nawet jeśli dobrze znasz ten język. Szukasz osoby, która pomoże ci w napisaniu pracy bądź zredaguje twój tekst? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
forum taneczne. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum taneczne . Poznaj bratnie dusze i rozmawiaj o tańcu.
praca magisterska z matematyki. Ułamki, całki, logarytmy, funkcje - wszystko to może przyprawić o zawrót głowy. A gdy do tego dojdzie praca magisterska z matematyki to może doprowadzić niejednego studenta do szewskiej pasji. Nie łam się, przełam się i napisz do nas!
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt