Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Szkolenia BHP
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>


 • BHP Consulting - szkolenia bhp wstÄ™pne i okresowe
  Bhp Consulting zajmuje się robieniem szkoleń bhp pracowniczych, wstępnych i okresowych. W ofercie jest też obsługa bhp firm oraz doradztwo w zakresie bhp i prawa pracy. Nasze szkolenia są profesjonalne, kończą się egzaminami, a kursanci dostają potwierdzenie uczestnictwa. W zależności od preferencji szkolenia mogą odbyć się w formie wykładów, warsztatów lub seminariów.
  http://szkoleniebhp.com.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Ocena Ryzyka Zawodowego BLOG
  Ocena ryzyka zawodowego BLOG to miejsce, z którego dowiesz się wszystkiego na temat szkoleń BHP, P.POŻ, szkoleń z pierwszej pomocy przedlekarskiej i wiele innych. Osoby, które chcą powiększyć swój zakres wiedzy na tematy związane z bezpieczeństwem oraz higieną pracy, czy też dowiedzieć się czym jest ocena ryzyka zawodowego, powinny jeszcze dziś odwiedzić stronę www.ocenaryzykazawodowego.blogspot.com. Pozdrawiamy!
  http://ocenaryzykazawodowego.blogspot.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • szkolenia bhp sosnowiec
  Zapraszamy Państwa na szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. W naszej ofercie można odnaleźć szkolenia bhp wstępne i okresowe oraz szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego. Szkolenia realizujemy u klienta oraz w siedzibie naszej firmy. Wszystkie szkolenia są zgodne z wymaganiami rozporządzenia dotyczącego szkoleń BHP oraz wymagań przepisów przeciwpożarowych.
  http://sosnowiec-bhp.pl/kursonline.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • BHP kierowcy
  Szkolenia flotowe prowadzone jest głównie dla kierowców w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa i ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota charakteryzuje się niskim wskaźnikiem wypadkowości i zmniejszonymi wydatkami na utrzymanie parku transportowego. Zanim zaczniesz wdrażanie zmian musisz zrobić audyt floty. Szkolenie flotowe polegają na przyswojeniu i wykorzystaniu techniki jazdy związanej z eco drivingiem i defensive driving. Najlepszym rozwiązaniem edukacyjnym jest innowacyjny program BHP kierowcy, przybliżający zagrożenia mogące pojawić się przez nieuwagę prowadzących pojazdy
  http://www.szkoleniefloty.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
mycie okien na wysoko¶ci. Profesjonalne mycie okien na wysoko¶ci zapewni± Ci produkty marki Lewi.
haft komputerowy, hafy. Profesjonalne hafciarstwo, haft komputerowy, hafy , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
prace licencjackie filologia angielska. W dzisiejszych czasach bez znajomo¶ci języka angielskiego szanse na znalezienie dobrej pracy s± niewielkie. Zdecydowanie tutaj pomoże licencjat - prace licencjackie filologia angielska . Zapraszamy
hafty. Hafciarstwo, hafty na odzieży - eurohaft.pl
chatterboty. Strona po¶więcona wirtualnym asystentom, chatterboty , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
druk na poliestrze. Oferujemy najwyższej jako¶ci druk na poliestrze , bawełnie, płótnie. Skontaktuj się z nami już dzi¶!


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt