Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

kursy przez internet
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


  • Kadra- kursy przez internet
    Od ponad dwóch lat nasza firma oferuje e-kursy jako nowoczesną, innowacyjną i przede wszystkim skuteczną formę zdobywania wiedzy i umiejętności. Przygotowane kursy elearningowe są opracowane bardzo dokładnie od strony merytorycznej, a ponadto opisane w jasny i czytelny sposób dzięki czemu nasi kursanci nie mają problemu ze zrozumieniem materiału. Nasza profesjonalna kadra to aktywni zawodowo specjaliści w swoich dziedzinach, którzy podczas szkoleń wyposażają kursantów w wiedzę i umiejętności przydatne na rynku pracy. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu. Nasze atuty to: - szeroki wachlarz szkoleń e-learningowych,indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta,bardzo atrakcyjne ceny Sprazwdź sam
    http://www.kadra-kurs.pl
    Zgłoś nie działający link/spam


  • Nauczysz się angielskiego przez skype
    Serwis internetowej szkoły językowej uczącej języka angielskiego przez skype. Nauka metodą callana i specjalistyczne. Prawdziwa szkoła językowa, istnieje od roku 1994 teraz jest w internecie. Każda lekcja z lektorem. Najwygodniejszy sposób nauki języka angielskiego - uczysz się z lektorem nie wychodząc z domu.
    http://teleenglish.pl
    Zgłoś nie działający link/spam


  • Darmowe i komercyjne kursy internetowe
    Kursolandia.pl - katalog zawierający darmowe i płatne kursy. Artykuły o nauczaniu zdalnym i studiach przez Internet. Serwis ma na celu popularyzację nauczania w formie e-learningu. Misją jest promowanie nowych form kształcenia z wykorzystaniem Internetu i technik multimedialnych. Służy pomocą internautom w wyszukiwaniu kursów on-line i szkoleń dostępnych w internecie.
    http://www.kursolandia.pl
    Zgłoś nie działający link/spam


  • lekcje angielskiego
    Profesjonalna nauka i lekcje angielskiego online pod opieką wykwalifikowanego lektora. Kursy przeprowadzane w trybie rzeczywistym przez Skype. Małe grupy 4 osobowe. Materiały wliczone w cenę. Doświadczenie w nauczaniu w Anglii. Ucz się gdziekolwiek jesteś.
    http://www.fastenglish.eu
    Zgłoś nie działający link/spam


  • MG-edu kursy elearningowe
    MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Mimo że dopiero startujemy na rynku szkoleń, posiadamy jednak wsparcie osób mających za sobą wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wspólnie z Firmą &#8222;KADRA&#8221;, istniejącą na rynku szkoleniowym od kilku już lat, realizujemy szkolenia e-learningowe, oferując naszym Kursantom możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także uzyskania certyfikatów i dyplomów potwierdzających ich udział w szkoleniach. A wszystko to bez wychodzenia z domu !!!
    http://www.mg-edu.pl
    Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
http://agaciak.pl/. Profesjonalna pomoc prawna. Kancelaria http://agaciak.pl/
http://www.tegola.pl/. Gonty bitumiczne, folia kubełkowa, papa na dach - wszystko w sklepie http://www.tegola.pl/ .
wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur. Polecamy wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur .
Drukarnia Textileprint. Drukarnia Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Pomoc prawna. Szukasz pomocy prawnej? Pomoc prawna zapraszamy
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt