Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

kursy przez internet
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


 • Kadra- kursy przez internet
  Od ponad dwóch lat nasza firma oferuje e-kursy jako nowoczesną, innowacyjną i przede wszystkim skuteczną formę zdobywania wiedzy i umiejętności. Przygotowane kursy elearningowe są opracowane bardzo dokładnie od strony merytorycznej, a ponadto opisane w jasny i czytelny sposób dzięki czemu nasi kursanci nie mają problemu ze zrozumieniem materiału. Nasza profesjonalna kadra to aktywni zawodowo specjaliści w swoich dziedzinach, którzy podczas szkoleń wyposażają kursantów w wiedzę i umiejętności przydatne na rynku pracy. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu. Nasze atuty to: - szeroki wachlarz szkoleń e-learningowych,indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta,bardzo atrakcyjne ceny Sprazwdź sam
  http://www.kadra-kurs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nauczysz się angielskiego przez skype
  Serwis internetowej szkoły językowej uczącej języka angielskiego przez skype. Nauka metodą callana i specjalistyczne. Prawdziwa szkoła językowa, istnieje od roku 1994 teraz jest w internecie. Każda lekcja z lektorem. Najwygodniejszy sposób nauki języka angielskiego - uczysz się z lektorem nie wychodząc z domu.
  http://teleenglish.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Darmowe i komercyjne kursy internetowe
  Kursolandia.pl - katalog zawierający darmowe i płatne kursy. Artykuły o nauczaniu zdalnym i studiach przez Internet. Serwis ma na celu popularyzację nauczania w formie e-learningu. Misją jest promowanie nowych form kształcenia z wykorzystaniem Internetu i technik multimedialnych. Służy pomocą internautom w wyszukiwaniu kursów on-line i szkoleń dostępnych w internecie.
  http://www.kursolandia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • lekcje angielskiego
  Profesjonalna nauka i lekcje angielskiego online pod opieką wykwalifikowanego lektora. Kursy przeprowadzane w trybie rzeczywistym przez Skype. Małe grupy 4 osobowe. Materiały wliczone w cenę. Doświadczenie w nauczaniu w Anglii. Ucz się gdziekolwiek jesteś.
  http://www.fastenglish.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • MG-edu kursy elearningowe
  MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Mimo że dopiero startujemy na rynku szkoleń, posiadamy jednak wsparcie osób mających za sobą wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wspólnie z Firmą &#8222;KADRA&#8221;, istniejącą na rynku szkoleniowym od kilku już lat, realizujemy szkolenia e-learningowe, oferując naszym Kursantom możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także uzyskania certyfikatów i dyplomów potwierdzających ich udział w szkoleniach. A wszystko to bez wychodzenia z domu !!!
  http://www.mg-edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt