Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Ekologia


 • Parki narodowe i inne formy ochrony przyrody
  Serwis poświęcony różnym formom ochrony przyrody w Polsce, nie tylko parkom narodowym, ale także parkom krajobrazowym, rezerwatom, obszarom chronionego krajobrazu, pomnikom przyrody, użytkom ekologicznym, zespołom przyrodniczo-krajobrazowym, obszarom Natura 2000 czy stanowiskom dokumentacyjnym. Zawiera kompendium wiedzy na temat każdego parku narodowego w Polsce, ochrony gatunkowej i konwencji międzynarodowych. Uzyskamy tu również informacje jakie parki narodowe są jeszcze projektowane w naszym kraju. Poznamy zasady zachowania się na obszarach chronionych oraz możemy skorzystać ze słowniczka pojęć ekologicznych. Nauczyciele znajdą tu wiele materiałów takich jak: quizy, testy czy scenariusze lekcji.
  http://www.ochrona-przyrody.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Czasopismo Logistyka Odzysku
  Czasopismo Logistyka Odzysku kierujemy do osób, które zauważają korzyści i nowe możliwości rozwoju w reklamacjach. Zobacz, jak odzyskiwać surowce w swojej firmie. "Logistyka Odzysku" jest źródłem wiedzy dla biznesu. Naszym celem jest Systematyzowanie przepisów prawnych dotyczących gospodarki odpadami. Piszemy między innymi dla firm, chcących aktywnie wdrażać zasadę zrównoważonego rozwoju w swej działalności. Przekonaj się, bo warto uczyć się od najlepszych! Zyskuj - z "Logistyką Odzysku"!
  http://www.logistyka-odzysku.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • ekolia.pl - Zrób to sam - opracowania i ewidencje z zakresu ochrony środowiska
  W serwisie ekolia znajdziesz praktyczne porady i ciekawe artykuły dla firm z zakresu ochrony środowiska. Na stronach znajdują się informacje dotyczące opłat marszałkowskich, ewidencji odpadów, sprawozdań za korzystanie ze środowiska czy uzyskania decyzji środowiskowych. Portal prowadzony jest przez profesjonalny zespół specjalistów udzielających porad małym i dużym firmom z zakresu ochrony środowiska. Służymy pomocą przedsiębiorcom oraz udzielamy odpowiedzi na zadane pytania, nawet te najbardziej skomplikowane.
  http://ekolia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Outlet
  Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy OutletMeblowy z miejscowości Dobrodzień. Realizujemy zamówienia naszych klientów oferując: sypialnie, meble pokojowe i kuchenne. Naszym hasłem przewodnim jest: "Ekskluzywne marki na każdą kieszeń". Nasza platforma funkcjonuje w oparciu o model B2C. Dzięki temu użytkownicy Internetu, łowcy okazji zakupowych mają dostęp do towaru w atrakcyjnych cenach.
  http://www.outletmeblowy.pl
  Zgłoś nie działający link/spamWszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt