Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Portale medyczne


 • Serwis o medycynie
  Strona medyczna Wyleczymy.eu przedstawia nowe medyczne trendy, a także zawiera bogaty zbiór artykułów medycznych. Chory może znaleĽć informacje mówi±ce o sposobach leczenia swojej choroby. W witrynie szczególnie regularnie omawiany jest problem chorób cywilizacyjnych. Wyleczymy.eu jako portal jest niemal codziennie aktualizowany.
  http://www.wyleczymy.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Aktualno¶ci ze ¶wiata medycyny
  Witryna medyczna PORTAL ZDROWIE przedstawia aktualno¶ci medyczne, jak również zawiera obszern± bazę opracowań medycznych. Pacjent znajdzie informacje mówi±ce o sposobach leczenia interesuj±cej go choroby. W serwisie nieprzeciętnie często poruszany jest temat jakim s± choroby cywilizacyjne. Portal jest codziennie aktualizowany.
  http://www.portal-zdrowie.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Leki spod lady
  Blog Leki spod lady powstał w 2014 roku z myślą o szerzeniu wiedzy na temat często występujących w polskim społeczeństwie chorób oraz statystycznie najczęściej stosowanych leków. Choroby są zjawiskiem które każdy człowiek woli omijać, jedna w sytuacji zachorowania warto wiedzieć jak się zachować, np. kiedy warto nalegać, podczas rozmowy z lekarzem, na nie stosowanie antybiotyku.
  http://lekispodlady.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Wszystko o Nootropach,jedyny taki blog!
  Blog informacyjny dotyczący nootropów i środków prokognitywnych (eng. Cognitive enhancers). Znajdziecie tu obiektywne i aktualne informacje na temat efektów, mechanizmów działania i stosowania substancji poprawiających funkcjonowanie poznawcze: pamięć, koncentrację, uczenie się czy sprawność umyslową. Nootropy oraz substancje prokognitywne znacznie zwiększają efektywność, poprawiają koncentarcję i pamięć, polepszają naszą sprawność umysłową, eliminują zmęczenie, ułatwiają podejmowanie decyzji. Mimo to,dla wielu ludzi poprawa własnego funkcjonowania to wciąż temat kontrowersyjny– stąd nasza potrzeba stworzenia informacynego opartego na niezależnych i wiarygodnych artykułach naukowych.
  http://nootropy.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
http://olszanska.pl/. Wspaniałe rzeĽby, niepowtarzalne obrazy i rysunki znajdziesz na stronie http://olszanska.pl/ . Zapraszamy wszystkich koneserów sztuki!
Prace Licencjackie Pisanie za Grosze. Prace Licencjackie Pisanie za Grosze to strzał w dziesi±tkę!
drukowanie flag. W naszej ofercie znajd± Państwo drukowanie flag , tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
okulista, optyk Białystok. Profesjonalny okulista, optyk Białystok z wieloletni± praktyk± zaprasza do skorzystania z najlepszych usług w mie¶cie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Diamond Expert. Najpiękniejsze obr±czki tylko w Diamond Expert .


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt