Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Kursy, szkolenia
<wróć 0 1 dalej>


 • Kurs sushi Wrocław
  Dzięki Fabryce ? Siły Wody Ognia zainteresowani mogą zamówić sushi catering i nie tylko. Warto zagwarantować sobie warsztaty origami. Nyotaimori to kolejna z możliwości. Sushi catering czyni imprezy bardziej odbiegającymi od schematów, natomiast warsztaty sushi to okazja na atrakcyjne spędzenie chwil wolnych od pracy. Na witrynie Sushi.fswo.pl zdefiniowana jest oferta przedsiębiorstwa. Kurs sushi Poznań to jedna z oferowanych możliwości.
  http://www.sushi.fswo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs tańca Białystok
  Studio Tańca Twist pragnie przedstawić swoją ofertę organizacji kursów tańca towarzyskiego, salsy i tanga argentyńskiego: Specjalnie dla Państwa Firmy, jej pracowników i przyjaciół zorganizujemy kursy taneczne, gdzie w swoim gronie będziecie mogli jednocześnie uczyć się i bawić. Proponujemy kursy stacjonarne oraz wyjazdy integracyjne. Możecie Państwo dowolnie wybrać - miejsce, czas trwania oraz program kursu. Dostosowane do potrzeb i poziomu tanecznego grupy programy integracyjne! W naszej ofercie są także pokazóy tańca towarzyskiego.
  http://www.twist.bialystok.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • obsługa płac Sochaczew
  W dobie światowej konkurencji w coraz większym stopniu liczy się jakość i efektywność pracy. Doskonalenie procesów zachodzących w Państwa Firmie może wspomóc coraz powszechniej stosowany outsourcing, czyli zlecanie firmie zewnętrznej usług niezwiązanych bezpośrednio z istotą Państwa działalności. BHP & Payroll Services od dziesięciu lat wspomaga swoich Klientów w dziedzinie administracji kadrowo-płacowej i od pięciu lat w dziedzinie kompleksowych usług w zakresie BHP.
  http://www.payrollservices.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Egzamin rzeczoznawca majątkowy
  Pytania egzaminacyjne podzielone są na najważniejsze kategorie oraz sposobność wyszukiwania pytań zwierających intrygującą nas frazę.Z uwagi na obszerną bazę pytań, wykreowaliśmy kategorie obejmujące różne dziedziny nauki (np. ekonomia, budownictwo, prawo cywilne, metodyka wyceny i inne), co ogromnie przyspiesza naukę, jako że inżynier budownictwa może wybrać pytania z obszaru ekonomii, która jest mu obca, z kolei ekonomista będzie mógł &#8222;maglować&#8221; zagadnienia z dziedziny budownictwa. W sekcji [url="http://www.egzamin.bosmar.pl"]testy rzeczoznawca majątkowy[/url] można też wyłonić tryb zawierający wszystkie dziedziny i wyszukiwać pytania obejmujące interesującą nas frazę, bądź podstawę prawną.
  http://www.egzamin.bosmar.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
praca inżynierska informatyka. Lubisz programować, tworzyć strony www czy też zajmować się grafiką komputerową, jednak masz problem z pisaniem. Nie wiesz jak ma wyglądać Twoja praca inżynierska informatyka - napisz do nas, my Ci pomożemy.
pisanie prac licencjackich opole. Oferujemy fachowe pisanie prac licencjackich opole z przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Zapraszamy wszystkich studentów.
polityka cookie. Czy musi znaleźć się na swojej stronie komunikat i polityka cookie . Sprawdź to BEZPŁATNIE!
Reklamuj się w internecie. Reklamuj się w internecie teraz!
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
Textileprint. Drukarnia tkanin Textileprint oferuje druk dzianin, flag i druk na płótnie.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt