Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Informatyka
<wróć 0 1 2 dalej>


 • Dni Informatyki 2013
  Dni Informatyki to przedsięwzięcie ¶ci¶le zwi±zane z popularyzacj± informatyki w¶ród młodzieży. Składa się ono z dwóch przewodnich elementów: IV Oławskich Mistrzostw w Informatyce oraz podsumowania projektu, na które składaj± się wystawy, prelekcje i sesje techniczne.
  http://dniinformatyki.olawskie.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Intuicyjny CMS WebWave
  Od dzi¶ możesz tworzyć własne strony i blogi bez znajmo¶ci aspektów technicznych takich jak kodowanie HTML czy obsługa baz danych. Rozwijaj się i zaznacz swoj± obecno¶ć w Internecie, wyprzedĽ konkurecję! Na naszej stronie internetowej mog± Państwo dowiedzieć się o wszystkich atutach tego narzędzia, pobrać wersję demo oraz zaznajomić się z programem partnerskim, dzięki któremu mog± Państwo zapewnić sobie dodatkowy dochód. Sedeczenie zapraszamy!
  http://webwavecms.com/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Minecraft skiny za darmo
  Nasz portal Minecraft Skiny jest jedynym w Polsce portalem w pełni dedykowanym oraz po¶więconym tematyce skinów do gry Minecraft. Znajdziesz tutaj skórki &#8211; czyli tzw. skiny spo¶ród praktycznie wszystkich możliwych tematyk. Wł±czaj±c w to zarówno słynne postacie z filmów, innych gier, sławne postacie, jak również zupełnie nowe, ciekawe postacie, będ±ce skutkiem kreatywno¶ci naszych użytkowników.
  http://minecraft-skiny.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • News - Komputery, informacje
  Nowości z rynku komputerów i internetu. Serwis zawiera informacje poświęcone sprzętowi, modernizowaniu, technologiom komputerowym, ponadto przegląd prasy internetowej, oraz forum. Na stronie znajdziesz następujące działy: news, komputery, sprzęt, programy, hosting, technologie, serwisy, czat, rozrywka, gry, artykuły, forex, download, testy, katalog, katalogi rss, forum, giełda linków, informacje, kontakt. Wiadomości RSS - serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu i częstych odwiedzin, aktualizacja co godzinę dotyczy wiadomości z prasy komputerowej.
  http://pl-24.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • komputery-dell.pl wirtualizacja
  Komputery-dell.pl - to zdumiewający serwis wykreowany szczególnie dla miłośników pecetów. Nasz portal posiada sporo zajmujących wpisów na które powinno się zwrócić obserwację. Piszemy na temat wirtualizacji, cyfryzacji danych, o grafice komputerowej, osprzęcie komputerowym, oprogramowaniu i wielu odrębnych zajmujących sprawach. Nieraz nie masz co robić przed laptopem, obijasz się ale uwielbiasz ciekawostki z specjalizacji komputerowej? Wstąpże na nasz portal i poczytaj co słychać w świecie IT.
  http://komputery-dell.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
weterynaryjne laboratorium. Nasze weterynaryjne laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczn±. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca inżynierska informatyka. Lubisz programować, tworzyć strony www czy też zajmować się grafik± komputerow±, jednak masz problem z pisaniem. Nie wiesz jak ma wygl±dać Twoja praca inżynierska informatyka - napisz do nas, my Ci pomożemy.
pisanie prac licencjackich opole. Oferujemy fachowe pisanie prac licencjackich opole z przedmiotów ¶cisłych i humanistycznych. Zapraszamy wszystkich studentów.
polityka cookie. Czy musi znaleĽć się na swojej stronie komunikat i polityka cookie . SprawdĽ to BEZPŁATNIE!
Reklamuj się w internecie. Reklamuj się w internecie teraz!


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt