Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Informatyka
<wróć 0 1 2 dalej>


 • Dni Informatyki 2013
  Dni Informatyki to przedsięwzięcie ściśle związane z popularyzacją informatyki wśród młodzieży. Składa się ono z dwóch przewodnich elementów: IV Oławskich Mistrzostw w Informatyce oraz podsumowania projektu, na które składają się wystawy, prelekcje i sesje techniczne.
  http://dniinformatyki.olawskie.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Intuicyjny CMS WebWave
  Od dziś możesz tworzyć własne strony i blogi bez znajmości aspektów technicznych takich jak kodowanie HTML czy obsługa baz danych. Rozwijaj się i zaznacz swoją obecność w Internecie, wyprzedź konkurecję! Na naszej stronie internetowej mogą Państwo dowiedzieć się o wszystkich atutach tego narzędzia, pobrać wersję demo oraz zaznajomić się z programem partnerskim, dzięki któremu mogą Państwo zapewnić sobie dodatkowy dochód. Sedeczenie zapraszamy!
  http://webwavecms.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Minecraft skiny za darmo
  Nasz portal Minecraft Skiny jest jedynym w Polsce portalem w pełni dedykowanym oraz poświęconym tematyce skinów do gry Minecraft. Znajdziesz tutaj skórki &#8211; czyli tzw. skiny spośród praktycznie wszystkich możliwych tematyk. Włączając w to zarówno słynne postacie z filmów, innych gier, sławne postacie, jak również zupełnie nowe, ciekawe postacie, będące skutkiem kreatywności naszych użytkowników.
  http://minecraft-skiny.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • News - Komputery, informacje
  Nowości z rynku komputerów i internetu. Serwis zawiera informacje poświęcone sprzętowi, modernizowaniu, technologiom komputerowym, ponadto przegląd prasy internetowej, oraz forum. Na stronie znajdziesz następujące działy: news, komputery, sprzęt, programy, hosting, technologie, serwisy, czat, rozrywka, gry, artykuły, forex, download, testy, katalog, katalogi rss, forum, giełda linków, informacje, kontakt. Wiadomości RSS - serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu i częstych odwiedzin, aktualizacja co godzinę dotyczy wiadomości z prasy komputerowej.
  http://pl-24.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • komputery-dell.pl wirtualizacja
  Komputery-dell.pl - to zdumiewający serwis wykreowany szczególnie dla miłośników pecetów. Nasz portal posiada sporo zajmujących wpisów na które powinno się zwrócić obserwację. Piszemy na temat wirtualizacji, cyfryzacji danych, o grafice komputerowej, osprzęcie komputerowym, oprogramowaniu i wielu odrębnych zajmujących sprawach. Nieraz nie masz co robić przed laptopem, obijasz się ale uwielbiasz ciekawostki z specjalizacji komputerowej? Wstąpże na nasz portal i poczytaj co słychać w świecie IT.
  http://komputery-dell.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
pompa ciepła łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
dieta. Drogie panie czas na odchudzanie. Jeśli masz problemy z kaloriami odchudzaj się z nami. Zapraszamy na bloga: dieta .
pompy ciepła łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.
przykładowe prace licencjackie z administracji. Wzory i przykładowe prace licencjackie z administracji na niewiele się zdadzą, potrzebujesz osoby, która pomoże ci napisać profesjonalną pracę. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Zapraszamy
Praca licencjacka wrocław. Praca licencjacka wrocław sprawia ci wiele trudności? Nie wiesz jak napisać wstęp, zakończenie? Skontaktuj się z nami, pomożemy ci stworzyć doskonałą pracę.


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt