Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Historia


 • Marginalia
  Blog historyczny, bez konkretnego ukierunkowania na okre¶lon± epokę, prezentuj±cy ciekawe zdarzenia rozgrywaj±ce się na marginesie dziejów powszechnych. Zdarzenia które przedstawiam mog± dziwić i zaskakiwać. Historia nie musi być nudnym, szkolnym zbiorem dat, bywa że tworz± j± absurdalne zbiegi okoliczno¶ci, nieprzemyslane działania i obł±kańcy. Poza ciekawymi epizodami rozgrywaj±cymi się na poboczu dziejów powszechnych, bez nacisku na konkretn± epokę, znajdziesz też wycinki z bardzo starej prasy - fragmenty zapomnianego życia.
  http://marginalia.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • nadnaturalnie.pl - portal o zjawiskach nadnaturalnych
  Strona o fenomenach <a href="http://nadnaturalnie.pl/">nadprzyrodzonych</a>. W pełni poświęcona badaniu zjawisk niewyjaśnionych i tajemnych. Opowieści spotkań z wizjami oraz również stworami nie z tego świata. Sekrety wszechświata, a również pionierskie teorie naukowe. Czy myślałeś kiedyś co się dzieje gdy odchodzimy z tego świata? Czy niebo i piekło jest realne. A może reinkarnujemy pod innymi postaciami. Portal ten porusza wiele wątków ezoterycznych, które pozwolą czytelnikom otworzyć oczy na to co do tej pory było dla nich niewidoczne.
  http://nadnaturalnie.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
gonty bitumiczne. Najlepsze gonty bitumiczne znajdziesz na stronie tegola.pl.
praca inżynierska informatyka. Lubisz programować, tworzyć strony www czy też zajmować się grafik± komputerow±, jednak masz problem z pisaniem. Nie wiesz jak ma wygl±dać Twoja praca inżynierska informatyka - napisz do nas, my Ci pomożemy.
strony internetowe poznań. Niepowtarzalne, profesjonalne i niebanalne strony internetowe poznań dla firm jak i dla osób prywatnych. Zapraszamy
pisanie prac licencjackich opole. Oferujemy fachowe pisanie prac licencjackich opole z przedmiotów ¶cisłych i humanistycznych. Zapraszamy wszystkich studentów.
polityka cookie. Czy musi znaleĽć się na swojej stronie komunikat i polityka cookie . SprawdĽ to BEZPŁATNIE!


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt