Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Historia


 • Marginalia
  Blog historyczny, bez konkretnego ukierunkowania na okre¶lon± epokę, prezentuj±cy ciekawe zdarzenia rozgrywaj±ce się na marginesie dziejów powszechnych. Zdarzenia które przedstawiam mog± dziwić i zaskakiwać. Historia nie musi być nudnym, szkolnym zbiorem dat, bywa że tworz± j± absurdalne zbiegi okoliczno¶ci, nieprzemyslane działania i obł±kańcy. Poza ciekawymi epizodami rozgrywaj±cymi się na poboczu dziejów powszechnych, bez nacisku na konkretn± epokę, znajdziesz też wycinki z bardzo starej prasy - fragmenty zapomnianego życia.
  http://marginalia.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • nadnaturalnie.pl - portal o zjawiskach nadnaturalnych
  Strona o fenomenach <a href="http://nadnaturalnie.pl/">nadprzyrodzonych</a>. W pełni poświęcona badaniu zjawisk niewyjaśnionych i tajemnych. Opowieści spotkań z wizjami oraz również stworami nie z tego świata. Sekrety wszechświata, a również pionierskie teorie naukowe. Czy myślałeś kiedyś co się dzieje gdy odchodzimy z tego świata? Czy niebo i piekło jest realne. A może reinkarnujemy pod innymi postaciami. Portal ten porusza wiele wątków ezoterycznych, które pozwolą czytelnikom otworzyć oczy na to co do tej pory było dla nich niewidoczne.
  http://nadnaturalnie.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
Diamond Expert. Najpiękniejsze pier¶cionki tylko w Diamond Expert . Zapraszamy
Batik Olszanska. Batik Olszanska , malarstwo, rzeĽba i wiele więcej. Zapraszam
weterynaryjne laboratorium. Nasze weterynaryjne laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczn±. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
praca inżynierska informatyka. Lubisz programować, tworzyć strony www czy też zajmować się grafik± komputerow±, jednak masz problem z pisaniem. Nie wiesz jak ma wygl±dać Twoja praca inżynierska informatyka - napisz do nas, my Ci pomożemy.
pisanie prac licencjackich opole. Oferujemy fachowe pisanie prac licencjackich opole z przedmiotów ¶cisłych i humanistycznych. Zapraszamy wszystkich studentów.
polityka cookie. Czy musi znaleĽć się na swojej stronie komunikat i polityka cookie . SprawdĽ to BEZPŁATNIE!


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt