Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Aktywny wypoczynek
<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


 • Podróż dookoła świata
  Jako młode osoby doceniające sobie podróże zdecydowaliśmy wyruszyć w podróż dookoła świata. To było dla nas mocne wyzwanie zwłaszcza, że spaliśmy w namiotach. Pożywienia nikt nam nie wykonywał - mieliśmy swoje garnki i w nich kucharzyliśmy. Zdani sami na siebie nie rozmawialiśmy o tym co nas może czekać w nocy. Czasami kłębiły się nam po głowie różnorakie myśli- czy to nie zaatakuje nas jakiekolwiek australijskie zwierzę. Pomimo tych wszystkich trwóg, to, co przeżyliśmy nie jest proste do przedstawienia.
  http://zahoryzont.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • FUH DELMAJK
  Firma Usługowo Handlowa DELMAJK została założona w 2007 roku. Oferujemy Państwu wypoczynek w spokojnym miejscu na obrzeżach Torunia. W naszej ofercie znajduje się między innymi: udostępnianie zarybionego stawu, udostępnianie pola namiotowo-kempingowego. Można również u nas zrobić imprezę firmową. Odwiedź nas już teraz!
  http://www.delmajk.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • kajaki brda, spływy kajakowe brda, kajaki kaszuby brda
  Planując spływ kajakowy Brdą otrzymacie Państwo w naszej firmie kajaki polietylenowe Vista wraz z osprzętem (wiosła, kamizelki asekuracyjne).Dodatkowo do każdego kajaka dodajemy beczki wodoodporne (foto w zakładce akcesoria) a na kilkudniowe spływy kajakowe Brdą worki wodoodporne i fartuchy przeciwdeszczowe. Spływ Brdą można zaplanować nawet na 8dni,rozpoczynając w miejscowości Swieszyno,gdzie po 4 dniach dopływa się do naszej bazy Swornegacie (pole namiotowe nad Brdą)skąd można kontynuować spływ kajakowy w kierunku Gostycyna Nogawicy i Zalewu Koronowskiego.
  http://kajaki-kaszuby.pl/splywy-kajakowe/kajaki-brda/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Skatefun
  Na wakacje zalecamy rolki rekreacyjne kształtujące posturę i nogi. Sprzęt skatowy, jakim są rolki przekazuje doskonałe wrażenia w toku używania. Najbardziej znany internetowy sklep rolkowy w kraju to Skatefun, w jakim podajemy nieograniczoną liczebność rolek. Polecamy rolki XSJADO przeznaczone tak dla młodych jak i doświadczonych sportsmenów. Miło inwitujemy do odwiedzania naszego magazynu wirtualnego umiejscowionego pod adresem http://www.skatefun.pl. Dowolne maleństwo fantazjuje, aby posiadać rolki dla dzieci, jakimi może prędko podróżować po obejściu. Myślisz na jakiej stronie nabyć rolki Warszawa, sympatycznie i niedrogo &#8211; zaledwie u nas w Skatefun.pl.
  http://www.skatefun.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin
polityka cookies. Zmieniła się polityka cookies . Sprawdź bezpłatnie czy nie łamiesz prawa!
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
miód w proszku. Zapraszamy na stronę firmy vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku , surowce zielarskie.
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy


Spis podkategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt