Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Zajęcia dla dzieci
<wróć 0 1 dalej>


 • Bam Bam Studio &#8211; Pracownia Twórczego Rozwoju
  Chciałbyś zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci lub znaleźć rozwijające zajęcia dla dzieci w Warszawie? Bam Bam Studio oferuje urodziny dla dzieci prowadzone przez profesjonalnych animatorów, ciekawe zajęcia dla dzieci prowadzone według autorskich programów m.in. zajęcia edukacyjne, ogólnorozwojowe, adaptacyjne, plastyczne i ruchowe oraz zajęcia i warsztaty dla rodziców m.in. Szkoła dla rodziców, kurs pediatryczny pierwszej pomocy. Wszystko to w przyjaznej, bezpiecznej i pobudzającej wyobraźnię przestrzeni na Kabatach.
  http://www.bambamstudio.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Centrum Muzyki Gaia
  Zapraszamy dzieci, niemowlęta i kobiety w ciąży na zajęcia muzyczne i umuzykalniające wspomagające ogólny rozwój maluchów. Śpiewamy piosenki i kolysanki, bawimy się przy muzyce i poszerzamy muzyczny świat. Zajęcia prowadzone są w Krakowie w Czyżynach, w Centrum Sportu Politechniki "Kwadrat"
  http://www.centrumgaia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła rodzenia Poznań
  Uniwersytet Maluszka zabiega o rozwój fizyczny i intelektualny dzieci. Zawiera przedszkole, żłobek i robione są też urodziny dla dzieci na obszarze Poznania. Organizowane są one w bardzo ładnym ogrodzie i dobrze wyposażonych salach. Cennik obrazuje różne ewentualności. Aby określić szczegóły wystarczy zadzwonić. Animatorzy zapewniają niecodzienne konkursy i doskonałą atmosferę.
  http://www.miniuni.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoły tańca Poznań
  Szkoła Tańca Dance Center z Poznania to szeroka baza kursów w której każdy trafi na kurs dla siebie. W dni powszednie warsztaty organizowane są w godzinach popołudniowych, nie zazębiają się zatem z harmonogramem zajęć podstawowych. Hip-hop i break dance to przykłady stylów jakie można tu ćwiczyć. Na stronie wirtualnej można oglądać filmy z Mistrzostw Świata. Szkoła Tańca Dance Center z Poznania gwarantuje także utalentowanych specjalistów.
  http://www.dance-center.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole Piaseczno
  Każdy chętnie maluje, pisze, czy wycina z papieru. A jeśli coś się nie uda, zgniata kartkę i wyrzuca do kosza. Niestety nikt się nie zastanawia, jak dużo pracy i materiału potrzeba, aby wykonać jedną kartkę. Na tych warsztatach poznaliśmy etapy powstawania papieru. Przekonaliśmy się, że aby otrzymać papier, nie trzeba ścinać kolejnych drzew. Wystarczy wykorzystać makulaturę. Razem z asystentką profesora Ciekawskiego wytwarzaliśmy papier czerpany ze starych gazet. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że mikser można wykorzystać nie tylko do wyrabiania ciasta, ale też do masy papierowej. Każdy otrzymał swój własny kawałek papieru, a chętni mogli sprawdzić, jak się na nim pisze. Efekt był zaskakujący.
  http://www.akademia-przedszkolakow.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>


Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt