Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Kursy kosztorysowania
<wróć 0 1 dalej>


 • Szkolenie Norma PRO
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kursy dla branży budowlanej i pokrewnych. Oferujemy szkolenia z obsługi programów kosztorysowych z rodzaju Norma. Obecnie są to na rynku, jedne z lepiej sprzedających się programów do kosztorysowania. Proponujemy dwa poziomy kursów: podstawowy - dla wszystkich chcących poznać podstawy kosztorysowania w programie Norma PRO bądź STANDARD lub zaawansowany - omawiający zaawansowane funkcje programu Norma PRO.
  http://www.szkolenia-norma-standard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • vca certyfikat
  GBS Szkolenia i Audyt - Certyfikaty VCA/SCC, Certyfikacja firm, Szkolenia i Egzaminy w Polsce, Holenderski Paszport Bezpieczeństwa. Firma GBS to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń i certyfikacji z normy VCA/SCC. Na rynku polskim jesteśmy liderem w organizowaniu szkoleń i egzaminów VCA/SCC. Do tej pory pomogliśmy ponad 2.500 pracownikom zdobyć indywidualne certyfikaty VCA/SCC. Pomagamy w zdobyciu paszportów bezpieczeństwa zarówno osobom indywidualnym jak i największym polskim firmom.
  http://www.vcapolska.pl/certyfikat-vca
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wulkanizacja - Sprzedaż opon - Wrocław
  Firma IMPULS WROCŁAW istnieje od 1995 roku. Sukcesywnie z roku na rok poszerzająca swoją działalność. Dziś obecnie zajmuje się wulkanizacją, sprzedażą i serwisem opon oraz ich wymianą. Nasz zakład mieści się w Radwanicach, 50m od ulicy Opolskiej we Wrocławiu. Zachęcam do zapoznania się z naszym cennikiem. Zapraszam do współpracy Firmy, które posiadają własną flotę pojazdów.
  http://www.wulkanizacjaopon.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Praca Pomorskie
  2. We wszystkich rejonach Polski odnotowujemy w tych czasach wielkie bezrobocie. Pomorskie nie uchroniło się przed tym zjawiskiem. W takich miejscowościach jak Kartuzy coraz więcej informacji należy zgromadzić, aby mieć miejsce pracy. Na naszej stronie dostajesz możliwość poznać problemy, jakie dotyczą wszystkich tych, którzy poszukują stanowiska lub zamierzają stać się biznesmenami. Z naszą pomocą uzyskasz informacje, jakie dopłaty możesz uzyskać do swojego biznesu w miejscowościach takich jak Tczew oraz gdzie szukać porady. Z naszą stroną poszukiwanie zatrudnienia i założenie biznesu w pomorskim stanie się znacznie mniej stresujące i sprawniejsze.
  http://praca-pomorskie.net
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>


Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt