Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Przedszkole
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej> • Przedszkole Piaseczno
  Niepubliczne Przedszkole Kleks w Piasecznie. Celem przedszkola jest poznawanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Wiedza ta pozwala nauczycielom rozwijać potencjał wychowanków i doskonalić ich talenty. Prywatne przedszkole zaprasza dzieci z Piaseczna i okolic.
  http://www.przedszkole-kleks.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole Miejskie nr 44 w Sosnowcu
  Na stronie znajdą Państwo: ofertę pedagogiczno-edukacyjną, informacje dla rodziców, programy autorskie, galerię zdjęć, przydatne druczki zgłoszeniowe dziecka do przedszkola oraz wiele ciekawych i przydatnych informacji o naszej placówce. Na stronie także wszystkie dane kontaktowe, adres, telefon, mail. Prosimy o kontakt.
  http://www.pm44.sosnowiec.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku
  Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku - przedszkole przyjazne dziecku, stwarzamy warunki do kształtowania samodzielności, kreatywności i budowania pozytywnego obrazu własnej osoby oraz do akceptacji różnic pomiędzy ludźmi. Na stronie opis zajęć podstawowych i dodatkowych. galeria, aktualności.
  http://www.przedszkole52.artus.boo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zielona Góra Przedszkola
  Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną. Prowadzi nauczanie i wychowanie w zakresie wspierania rozwoju dziecka ze szczególnym uwzględnieniem działań twórczych nastawionych na rozwój aktywności artystycznych (warsztaty plastyczne, muzyczne, warsztaty z udziałem rodziców). Przedszkole organizuje różne formy współpracy z rodziną, które cieszą sie dużą popularnością. Dzieci i rodzice mają możliwość kontaktu ze specjalistami (psycholog, logopeda, rehabilitant).
  http://www.mp38.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Społeczne Przedszkole Integracyjne STO
  W naszym przedszkolu najważniejszym zadaniem, jakie sobie stawiamy, jest kształtowanie osobowości dzieci, wspieranie ich rozwoju emocjonalnego i społecznego. Uczymy naszych wychowanków szanowania wolności swojej i innych, bezpiecznego podejmowania różnych aktywności, realizowania indywidualnych i wspólnych pomysłów. Uczymy, że każde działanie jest cenne i możliwe, jeżeli tylko nie powoduje krzywdy lub nie sprawia przykrości innym.
  http://www.spi.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>


Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt