Katalog stron o tematyce
edukacyjnej


Polecane

Szkoły prywatne
<wróć 0 1 2 dalej> • WSR - Warszawska Szkoła Reklamy
  Kształci projektantów kampanii reklamowych w specjalnościach: grafika, fotografia, realizacja tvif, strategia. Realizuje własne projekty kreatywne i wspiera działalność młodych twórców. Warszawska Szkoła Reklamy od początku istnienia posiada uprawnienia szkoły publicznej.
  http://www.szkolareklamy.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Komputery pc
  Strona jest poświęcona informatyce oraz różnym zagadnieniom z dziedziny szeroko rozumianych technologii informatycznych. Znajdziecie tutaj ciekawe artykuły przygotowanie w bardzo przyswajalnej formie. Zaprasza do przeczytania mojego bloga i życzę miłej lektury.
  http://www.pc.fotelik247.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Medyczne Szkoły Omega
  Technik Farmaceutyczny, Technik Usług Kosmetycznych, Asystentka Stomatologiczna, Technik Dentystyczny, Higienistka Stomatologiczna. Atrakcyjne kierunki, liczne promocje, doświadczona kadra naukowa. Ośrodki w Kielcach, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Zamościu, Tarnowie, Bielsku Białej, Piotrkowie Trybunalskim, Stalowej Woli. Zapraszamy
  http://www.omega.szkola.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • .: Uczelnie Gdańsk
  Pomorskie Edumix to edukacyjny portal zawierający bieżącą ofertę edukacyjną z kategorii: szkolenia, kursy czy studia, które są przeprowadzane na terenie województwa pomorskiego w takich miastach jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot czy Słupsk. Edumix Pomorskie, to także katalog różnego typu szkół, przedszkoli, uczelni, ośrodków konferencyjnych oraz firm szkoleniowych z Pomorskiego.
  http://www.pomorskie.edumix.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański
  SZKOŁA MUZYCZNA CASIO Starogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard Gdański Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :)
  http://www.casiostarogard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>


Wszelkie prawa zastrzeżone - 2007 UrbiCMS - Kontakt